Ünlüler arasında şimdi de bu moda oldu… Şeyma Subaşı ve Meedo boşanmalarınlı kutladı

2018 yılında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı, 3 yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile geçtiğimiz aylarda Türkiye’de nikah masasına oturdu. Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi sonrasında büyük ses getiren bir düğüne imza atarak uzunca bir süre konuşuldu.

Ancak peri masalı gibi başlayan evlilikte sona gelindi. Subaşı ile Meedo 4 aylık evliliklerini tek celsede bitirdi. Boşanmanın ardından ünlü fenomen sosyal medyasında yer alan “Alsaloussi” soyadını ve Meedo ile olan fotoğraflarını sildi. Meedo da Subaşı ile olan tüm fotoğraflarını sildi.

Boşanmanın ardından Şeyma Subaşı’nın, iş insanı Burak Ateş’le aşk yaşadığı iddia edilmişti. İddiaların ardından Subaşı, iş insanı Burak Ateş’le aşk yaşadığı iddialarını şu sözlerle yalanlamıştı: “Burak Ateş canım arkadaşım. Düğünüme de gelmişti. Şimdi de tatile çıkıyorum ve Paris’te onunla bir arada olacağız.”

Mohammed Alsaloussi de ayrılığın ardından Paris Moda Haftası’nı izlemek için Fransa’ya gitti. Alsaloussi de Subaşı gibi katıldığı partilerden kareleri Instagram hesabının hikaye bölümünde paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x